Zaproszenie na spotkanie z prof. Bogumiłą Kaniewską

serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Bogumiłą Kaniewską – kandydatką na stanowisko Rektora UAM w kadencji 2020-2024, które odbędzie się za pośrednictwem zespołu SNJL w aplikacji MS Teams w poniedziałek 11 maja w godz. 12.00 – 13.30. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów, studentów związanych z wydziałami wchodzącymi w skład Szkoły Nauk o Języku i Literaturze. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z programem wyborczym prof. Kaniewskiej oraz Jej wizją rozwoju Uniwersytetu. Pani Profesor Bogumiła Kaniewska odpowie również na zadane Jej pytania.

Aby spotkanie przebiegło sprawnie, prosimy – w miarę możliwości – o wcześniejsze przesyłanie pytań na adres mailowy agnieszka.kalecinska@amu.edu.pl w terminie do 9 maja (Państwa pytania zostaną przekazane zbiorczo prof. Kaniewskiej). Także poprzez adres mailowy agnieszka.kalecinska@amu.edu.pl w terminie do godz. 11.00 11 maja prosimy sygnalizować chęć udziału w spotkaniu – osoby, które zadeklarują chęć udziału zostaną włączone gościnnie w skład zespołu SNJL na czas trwania połączenia. Prośba o deklarowanie udziału w spotkaniu nie dotyczy oczywiście członków Rady Naukowej Dyscyplin Językoznawstwa i Literaturoznawstwa, których przynależność do zespołu SNJL została już odnotowana.

Poniżej link do strony prof. Bogumiły Kaniewskiej:

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

prof. dr hab. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk
Prorektorka