Kursy językowe w ramach Projektu POWER UJ II

uprzejmie informuję, że od  poniedziałku (tj. 10.02.2020r.) przez 10 dni studenci mogą zapisywać się na kursy językowe w ramach Projektu POWER UJ II zostały wprowadzone do USOS-a i będą prowadzone przez p. dr Tatjanę Navicką.

Język rosyjski dla początkujących, A1

3028-ROS-A1

Celem kursu jest wykształcenie podstawowych kompetencji językowych: rozumienia, słuchania, czytania, mówienia i pisania w zakresie języka rosyjskiego na poziomie A1 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Uczestnicy kursu zapoznają się ponadto z kontekstem pragmatycznym użycia poznanych zagadnień językowych, jak również z elementami kultury obszaru rosyjskojęzycznego.

Kurs podstawowy języka łotewskiego, A1

3028-LOTEW-A1