Konferencja Studenci UAM w czasie pandemii

Wydział Studiów Edukacyjnych w dniu 08 czerwca 2021 r. organizuje w formule online konferencję pt. Studenci UAM w czasie pandemii podsumowującą realizację projektu „Studenci z niepełnosprawnościami w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w czasie pandemii koronawirusa COVID-19: trudności – wsparcie – rozwiązania”, realizowanego na podstawie rozstrzygnięcia 29/2020 Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przeprowadzone przez zespół badania, objęły zarówno studentów, jak również pracowników. Udało się dzięki nim opisać funkcjonowanie studentów w tym trudnym czasie.

Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego (link poniżej) do piątku, 4 czerwca. Na wskazany w formularzu adres email otrzymają Państwo następnie link do konferencji.

LINK https://forms.gle/i8HkX5yzDQmiotwH9

Ewentualne pytania i uwagi prosimy kierować na adres: badanieuam2020@amu.edu.pl

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy!