1 czerwca startuje rekrutacja na studia

Etnolingwistyka

studia pierwszego stopnia stacjonarne (dzienne)

studia pierwszego stopnia niestacjonarne (zaoczne)

studia drugiego stopnia stacjonarne (dzienne)

studia drugiego stopnia niestacjonarne (zaoczne)

Filologia koreańska

studia pierwszego stopnia stacjonarne (dzienne)

studia pierwszego stopnia niestacjonarne (wieczorowe)

Hebraistyka

studia drugiego stopnia stacjonarne (dzienne)

1 czerwca startuje rekrutacja na studia! Gorąco polecamy zaznaczyć ten dzień w kalendarzu. Zwłaszcza kandydatkom i kandydatom, którzy już zdecydowali się na studia oferowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przypominamy, że termin 1 czerwca 2022 roku dotyczy rekrutacji na studia I stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Druga ważna sprawa to proces rekrutacji. Od dwóch lat odbywa się w pełni online i także w tym roku możecie rekrutować się bez wychodzenia z domu. Wystarczy konto w Systemie Internetowej Rekrutacji. Przygotowaliśmy tutorial, w którym wyjaśniamy jak korzystać z SIR.

Wywołując temat Systemu Internetowej Rekrutacji, śpieszymy z aktualizacją w tej sprawie. Na stronie rekrutacja.uam.edu.pl znajdziecie nie tylko terminy rekrutacji i wymagania rekrutacyjne, ale też informacje opisowe o kierunku oraz katalog przedmiotów. W sekcji opisowej przygotowaliśmy też informacje o kompetencjach absolwenta oraz perspektywach zawodowych. Tym samym w jednym miejscu zebraliśmy wszystko, co istotne dla kandydatów na studia.

Pomyślcie, czy nie przyjemnie właśnie w ten sposób poznawać ofertę edukacyjną UAM i zadecydować o swojej przyszłości? Z kubkiem aromatycznej kawy w ręce, w wygodnym dresie, przed ekranem komputera we własnym domu? Wystarczy jeden klik.